Jambor Josef (Pohledec 1887 - 1964 Tišnov)
Vřes v Hranicích u Sněžného, signováno a datováno vpravo dole Jambor 1961, olej/plátno, 30 x 40 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 65.000,-
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |